Pvc Membran Folyo Satışı

Membran Folyo

Başta inşaat sektörü olmak üzere yüzlerce farklı alanda kullanılan membran folyo tarzında ürünler arıyorsanız doğru yerdesiniz. Sitemizde aradığınız ürünün çok sayıda farklı versiyonunu bulacaksınız. Üstelik ürünlerimiz son derece cazip koşullarda sizlere sunuluyor. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim ve birbirinden kaliteli ürünlerimizi biraz daha yakından tanıyalım. Genellikle talep edilen renk siyah olmasına rağmen dilerseniz sitemizde farklı renk seçeneklerinde membran bulmanız mümkündür. Öncelikle dilerseniz ürün hakkında bilgisi olmayanlar bulunabileceği için malzemenin hangi amaçlarla kullanıldığını kısaca tarif edelim. Daha çok su yalıtımı sağlamaya yönelik bu ürün, yüksek dayanıklılığı ile PVC hammaddesinden imal edilmektedir. Dolayısıyla ürünümüz bu tarz alanlarda uzun süreli yalıtım koruması sağlıyor diyebiliriz. Bunun yanı sıra ürünlerimiz ile ilgili olarak sormak istediklerinizi gün içerisinde açık bulundurulan telefonlarımız üzerinden firmamıza aktarabilirsiniz.

Membran Çeşitleri Arasından İstediğinizi Tercih Edebilirsiniz

Elbette sitemizde membran çeşitleri mümkün olduğunca fazla sayıda tutuluyor ve bunların arasından bir tercih yapmak sizlere kalıyor. İzin verirseniz bu noktada kısa bir hatırlatma daha yapalım. Zengin ürün çeşitliliğimiz arasında farklı kalitede ve farklı fiyatlarda membran bulmanız mümkündür. Ayrıca firmamızın web sayfasında aynı konseptte benzer ürünleri bulabilir ve satın alabilirsiniz. Sözgelimi firmamızdan PVC kapı folyosu, boyanabilen PVC ve PVC kenar bantları satın alabileceğinizi lütfen unutmayınız. Bunun yanı sıra membran folyoyu uygulayabilmek için tek taraflı MDF lam su bazlı tutkal yapıştırıcı ve PVC folyo bulundurmanız gerekiyor. Çünkü yardımcı ürünler olmadan sadece membran satın alarak uygulamayı gerçekleştiremezsiniz.

Membran Uygulaması Nasıl Yapılır

Ayrıca membran uygulaması yapma sırasında uygulamanız gereken birkaç Püf nokta vardır. Öncelikle membran uygulaması yapacağınız su bazlı tutkal 70 ila 75 santigrat derece arasında olmalıdır. Eğer membran kaplama yaptığınız zemin ile ürün arasında kullandığınız malzeme olması gerekenden daha yüksek bir sıcaklığa maruz kalırsa tutkalın çözünüp kaplamanın deforme olma olasılığı yüksektir. Bu yüzden hem uygulama aşamasında hem de kullanım sırasında maruz bırakılan sıcaklığa dikkat etmelisiniz. Ancak membran kaplama uygulaması sırasında karşılaşabileceğiniz tek sorun sıcaklık olmayacaktır. Bu yüzden bir uzmandan yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Lütfen membran folyo ve diğer ürünlerimizi detaylı şekilde incelemeden sitemizden ayrılmayınız. Görüşmek dileğiyle esen kalınız.

 

 

Hızlı Ara
Whatsapp