Pvc Kapı Folyosu

pvc kenar bantlarıpvc kenar bandımobilya kenar bandısunta | Legno Pro membran folyopvc kapı folyosukapı folyosuiç mekan folyosupvc kenar bandımembran pres tutkalı
Pvc kapı Folyosu Nedir  ?
PVC kapı folyosu vakum press denilen makineler tarafından düz zeminlere baskı yapan ve seri bir üretim sağlamayı başaran laminasyon presleri ile yapılmaktadır. Eğer bir zemin kaplamada kullanılacak ise kapı eşik birleşimlerinde düzgün bir geçiş için kullanılır. Folyoların yumuşaklığı ve sertliği tercihe göre ayarlanmaktadır.

 Pvc Kapı Folyosu

PVC film çağımızda en çok dijital baskı için kullanılacak olan arkası yapışkan bir baskı malzemesidir. Folyo, başka malzemeye ihtiyaç duymadan yapıştırmak arzu ettiğiniz yere yapışmasını kolayca sağlamaktadır. İç mekan tasarımları ve dekorasyonları, vitrin reklamları, araç giydirme, bina kaplama gibi pek çok alanda PVC Kapı folyo kullanılıyor. Bu folyoyu dış mekanlarda kullanmak olanaksızdır çünkü güneşten dolayı folyonun rengini soldurması mümkündür. Folyolar makinalarda istenen şekillerde kesilir ve şekillendirebilir. Renk kartelası fazla olduğunda arzu ettiğiniz rengi ve biçimi seçip kullanabilirsiniz. PVC Kapı folyosu sağlığa zarar vermeyen bir malzemeden yapılmakla birlikte zaten tıbbi alanlarda da kullanıma uygundur. Temizliği gayet kolay ve üstünde herhangi bir toz ya da bakteriye rastlamanız pek olanaklı değildir. Suya bir hayli mukavemetlidir.
Mobilya piyasasında kullanılacak folyolar genelde kapı ve kapakların ahşap kaplamalarında kullanılıyor.

Pvc Kapı Folyosu Çeşitleri 

PVC Kapı folyosu yapılan kapıların kenarları bantlanır. Evininizin dizaynına uygun modeller ve renkler konusunda bir hayli çok çeşit bulunur. Ev içinde kullanacağınız için hem temizlik açısından hem estetik açıdan hem de herhangi bir su ile teması açısından bir hayli dayanıklı ve uzun ömür bir malzemedir. Yeni nesil dekoratif özelliğe sahip folyolar leke direnci ve çizilme direncine karşı kuvvetli özelliklere sahiptir. Değişken sertlik derecesi ve geniş bir malzeme yapısı yelpazesine sahiptir. Folyo ile sağlanan levhaların geliştirilmesi, çatıların, alt binaların ve yüzme havuzlarının hidro izolasyonu, çatıların örtülmesi, kornişler gibi pek çok alanda da PVC folyo karşımıza çıkmaktadır. Termoplastik malzeme membranı, çoğaltılacak bir nesnenin bir yüzeyi ya da bir takım kopyası üstünde ısıyla şekillendirilir. PVC dünyada en çok kullanılacak olan plastik türlerinden birisidir ve gelişen teknolojiyi teknolojiyi ülkelerde yüksek oranda kullanılırken senede ortalama büyüme oranı %3 tür. PVC nin her türünün bu kadar çok tercih ediliyor olması hem fiyat performans ilişkisinden hem de güvenilirlik ve sağlamlığı açısından olması muhtemeldir.

 

pvc kapı folyosu

PVC folyo vakum press denilen makineler tarafından düz zeminlere baskı yapan ve seri bir üretim sağlamayı başaran laminasyon presleri ile yapılmaktadır. Eğer bir zemin kaplamada kullanılacak ise kapı eşik birleşimlerinde düzgün bir geçiş için kullanılır. Folyoların yumuşaklığı ve sertliği tercihe göre ayarlanmaktadır. PVC folyo çağımızda en çok dijital baskı için kullanılacak olan arkası yapışkan bir baskı malzemesidir. Folyo, başka malzemeye ihtiyaç duymadan yapıştırmak arzu ettiğiniz yere yapışmasını kolayca sağlamaktadır. İç mekan tasarımları ve dekorasyonları, vitrin reklamları, araç giydirme, bina kaplama gibi pek çok alanda PVC film kullanılıyor. Bu folyoyu dış mekanlarda kullanmak olanaksızdır çünkü güneşten dolayı folyonun rengini soldurması mümkündür. Folyolar makinalarda istenen şekillerde kesilir ve şekillendirebilir. Renk kartelası fazla olduğunda arzu ettiğiniz rengi ve biçimi seçip kullanabilirsiniz. PVC folyo sağlığa zarar vermeyen bir malzemeden yapılmakla birlikte zaten tıbbi alanlarda da kullanıma uygundur. Temizliği gayet kolay ve üstünde herhangi bir toz ya da bakteriye rastlamanız pek olanaklı değildir. Suya bir hayli mukavemetlidir.
Mobilya piyasasında kullanılacak folyolar genelde kapı ve kapakların ahşap kaplamalarında kullanılıyor. PVC folyosu yapılan kapıların kenarları bantlanır.  Evininizin dizaynına uygun modeller ve renkler konusunda bir hayli çok çeşit bulunur. Ev içinde kullanacağınız için hem temizlik açısından hem estetik açıdan hem de herhangi bir su ile teması açısından bir hayli dayanıklı ve uzun ömür bir malzemedir. Yeni nesil dekoratif özelliğe sahip folyolar leke direnci ve çizilme direncine karşı kuvvetli özelliklere sahiptir. Değişken sertlik derecesi ve geniş bir malzeme yapısı yelpazesine sahiptir. Folyo ile sağlanan levhaların geliştirilmesi, çatıların, alt binaların ve yüzme havuzlarının hidro izolasyonu, çatıların örtülmesi, kornişler gibi pek çok alanda da PVC folyo karşımıza çıkmaktadır. Termoplastik malzeme membranı, çoğaltılacak bir nesnenin bir yüzeyi ya da bir takım kopyası üstünde ısıyla şekillendirilir. PVC dünyada en çok kullanılacak olan plastik türlerinden birisidir ve gelişen teknolojiyi teknolojiyi ülkelerde yüksek oranda kullanılırken senede ortalama büyüme oranı %3 tür. PVC nin her türünün bu kadar çok tercih ediliyor olması hem fiyat performans ilişkisinden hem de güvenilirlik ve sağlamlığı açısından olması muhtemeldir.
Hızlı Ara
Whatsapp