Membran Pres Tutkalı

Membran Pres Tutkalı

Mebran Nedir : Mebran su ve nemle temas eden yüzeylerin özelikle sudan çok etkilenen emici özelliğe sahip ahşap ve benzeri malzemelere uygulanan izolasyon malzemesidir.

Su bazlı olan Mebranlar. genel olarak mobilya ahşap işlerinde tutkal olarak kullanılmaktadır. Membran Pres Tutkalı ahşap yüzeylerde kullanırken uygulanacak alanın nemden ve tozdan arındırılmış olması gereklidir . Uygulanan alan için kuruma süresi olarak en az 6 dakika beklenilmelidir. 4-6 bar arasıda basınç uygulayarak 70 °C ısıyla yapışma alanına press (baskılama işi) uygulanmalıdır.  Membran Pres Tutkalı kalıcı olarak alanla tümleşerek yapışması sağlanılmalıdır. Özelikle mutfak gibi alanlarsa yemek pişirilmesi sonucu oluşan yemek ve ısı buharının dolap kapaklarını şişirmesi engelemek için kullanılan Membran Press yönetimi dolapların nemden sııdan etkilenerek şişmesini engelleyen koruyucu bir katman oluşturmaktadır. Lake dolap kaplamalarına oranla daha ucuz olması nedeniyle mutfak dolap yapımında daha çok tercih edilmektedir.  Membranın. kaliteli olması Press yönteminin doğru kullanımını sağlar. Membran Press Tutkalından  UV emici özeliklere sahip ürnlerimizi tercih ederseniz Membranların güneş nedeniyle solup sararmasını da engeleyebilirsiniz.  Bu nedenle Membran seçiminde kaliteyi hedefleyen müşterilerimiz için son derece kaliteli Membran ürünlerimiz olduğu gibi hesaplı Membran ürünlerimizde stoklarımızda mevcuttur.  Membran Press Tutkalı ve diğer tutkal modellerimiz için ürünlerimize  bakabilir .Fiyat almak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Tutkal ürünlerimize baktınız mı ? Ahşap tutkalları için Sitemizi ziyaret edin

Membran press tutkalı ile yapılan dolaplar mutfak kapakları mdflam yüzeyine, bant köşeleri dahil edilerek sıcak pres ile yapıştırılan bir alaşıma sahiptir. Malzemesinin yapısından dolayı, farklı renk ve desenlerde membran mutfak dolabı kapakları oluşabilir. Mat, parlak ve ahşap görünümde membran çeşitleri ek olarak parlak yüzeyli  Pvc  Membran Folyo alanların yapıştırılması olarak kullanılan Membran Press Tutkalı da PVC su yalıtım membranı , yüksek kaliteli esnek (plastikleştirilmiş) polivinilklorürden yapılan modern bir su yalıtım malzemesidir. Membran hayatımızın pek çok alanında izolasyon için kullaılan vazgeçilmez bir üründür.

Hızlı Ara
Whatsapp