LEGNO PRO 

  1979 yılından bu yana özellikle Avrupa’da önemli gelişmeler kaydeden LEGNOpro, endüstriyel yapıştırıcı üretiminde uzmanlaşmış ve sektördeki ilk firmalardan biridir. Mevcut başarımızın itici faktörleri çok çeşitli olmakla beraber her şeyden önce teknolojik olarak mükemmelleştirilmiş ürün yelpazesinin çeşitlendirilmesinde, orijinal ve yenilikçi çözümlerle çeşitli yapıştırma problemleriyle yüzleşmek için teknik beceriler kazanmak adına yapmış olduğumuz çalışmalar yer almaktadır.

    LEGNOpro TÜRKİYE olarak hedefimiz ağaç işleme ve mobilya, inşaat, kağıt dönüştürme, ambalajlama ve belirli teknik kombinasyonların gerekli olduğu farklı sanayi sektörlerinden gelen taleplerin karşılanarak müşteri memnuniyetinin kusursuzca sağlanmasıdır. En çeşitli pazar ihtiyaçlarına uyum sağlamak, en uygun hammaddelerin sürekli araştırılmasını, çalışılmasını ve bitmiş ürünün sıkı günlük kontrolünü gerektirir.

     Kurumsal felsefenin bir parçası olan bu faktörler, LEGNOpro piyasa operatörleri tarafından her zaman zamana ayak uyduran son derece güvenilir bir şirket olarak tanınmasını sağlamıştır.

Pvc Kapı Folyoları, Pvc Kenar Bantları,Tutkal,Boyanabilen Pvc Ve PP Folyo Hotmelt Tutkalları,Membran Press Tutkalı,Süper Masif Tutkalı